درباره گروه تولیدی DORSO

آشنایی بیشتر با گروه تولیدی DORSO :

گروه تولیدی DORSO با بهره گیری از دانش روز و با اتکال به تجربه 30 ساله در زمینه طراحی ، تولید نصب و اجرای انواع کابینت های آشپزخانه ام دی اف کلاسیک ، ممبران ، های گلاس و در همین راستا طراحی و تکمیل انواع دکوراسیون داخلی بیمارستانی تاسیس شد .

دکوراسیون ام دی اف اتاق بیمار ، قفسه بندی های اتاق بیمار ، آزمایشگاه و سایر نقاط بیمارستان که دارای تنوع و گستردگی مخصوص به خود است از شاخه های اصلی فعالیت این گروه تولیدی است .

این واحد صنعتی در فاز دوم اقدام به تولید درب های سربی اتاق های عکسبرداری بیمارستانی نظیر درب سربی رادیولوژی ، سی تی اسکن و … نمود و با ایجاد تنوع در ساختار و مدل حرکتی آنها در کیفیتی برابر با نمونه های خارجی ، محصولی با کیفیت بالا اقدام به تولید نمود . استفاده از این دربها از افراد و پرسنل شاغل در اتاقهای عکسبرداری در مثابل اشعه های مضر نظیر اشعه X محافظت می کند .

البته بحث محافظت از افراد به همین جا ختم نمی شود و باید تمام دیوارها ، منافذ ، سقف و حتی کف پوشیده از سرب شود . این امر به این دلیل است که اشعه به راحتی از دیوار عبور کرده و اثرات مضر خود را به جای می گذارد . این کار در گذشته به صورت تخریب دیوار و قرار گیری ورق های سرب در داخل آن که به سرب کوبی معروف بود انجام می شد . در حال حاضر هم ساخت دیوار سربی یکی از فعالیتهای تخصصی این گروه صنعتی است .

اما در محصول جدید گروه تولیدی دورسو ، این عملیات بدون هیچ گونه تخریبی و در اسرع زمان انجام می شود . توضیح خلاصه این می شود که به صورت پانلهای آماده سربی روی گچ دیوار نصب شده و علاوه بر محافظت ، محیط را بسیار شیک و چشم نواز می کند .

این حالتها برای موارد دائمی قابل استفاده است . گروه تولیدی DORSO در حالتهایی که به صورت موقت بخواهد محیطی را امن کند یا در جاهایی که نیاز به جابجایی باشد ، محصولاتی مانند پارتیشن سربی و پاراوان سربی را طراحی و تولید نموده است .